YAŞAM ALANLARINIZA DEĞER KATAR

TARİHÇEMİZ

Firmamız 1995 senesinde doğrama profili sektörüne alüminyum profil satışı ile adım atmıştır. Yıllarca aynı sektörde başarı ile devam etmiş, 2004 yılında Ado grubunun diğer bir markası olan ve piyasa pazar payını artırmak uzere tasarlanmış Pentech markası ile Pvc Profil sektörüne girmiştir. 2010 yılında Ado grubunun ana markası olan Adopen Pvc Profilinin bölge bayiliğini de alarak bu sektördekı prestijini artırmış gücüne güç katmıştır. Deneyimli kadrosu ve geniş araç parkuru ile, yüksek kalite iyi hizmet politikası doğrultusunda yoluna devam etmektedir.

Kuruluş

Doğrama ve Profil Sektöründe kuruluş.

1995

Pantech PVC Profil Sektörü

2004

ADOPEN PVC Bölge Bayiliği

2010

Doğrama Tasarım/Geliştirme/Uygulama

2014

Vizyonumuz

Yenilikçi, yaratıcı çözümler ve fikirlerle sektöre yön veren bir firma olmak. Öğrenmeye, gelişime, paylaşıma açık , kurum değerlerini sahiplenen yüksek performanslı insan kaynağı yaratmak. Kurumsallaşarak sektörde aranılan lider firma olmak. Bayilerimize daha iyi hizmet verebilmek için ürün yelpazesini artırmak

Misyonumuz

Kaliteli hizmet sunmak. Müşteri memnuniyetini sağlamak. Müşteri başarısına destek olmak. İş ahlakı dürüstlük anlayışını ön planda tutmak. Sosyal sorumluluk bilinci ile insana çevreye müşteriye saygılı olmak.

Çözüm Ortaklarımız